با یک برنامه ریزی خوب می توانید بلیط مناسبی را برای سفرتان پیدا کنید بلیط اف خورده هواپیما همیشه پیدا می شود. و در کنار خانواده و دوستان تان لحظه های مفرحی را تجربه کنید. معمولا در فصل های بهار و پاییز مسافر کمی پیدا می شود یا از سفر برگشته اند و یا اینکه هنوز آماده مسافرت نشده اند. پس بهتر زمان برای مسافرت شماست و می توانید در این زمان مناسب ترین بلیط و شرایط را برای سفرتان دست و پا کنید و از سفری بدون شلوغی و کاملا بی سر و صدا لذت ببرید. اگر بلیط خودتان را به صورت اینترنتی تهیه می کنید, برای اینکه از همه بلیط های هواپیما باخبر شوید, حتما عضو گروه مشتریان بالاپر شوید تا از آخرین بلیط های موجود در سامانه هوایی کشور مطلع شوید و آخرین قیمت ها و بلیط ها را از ایرلاین های مختلفی در اختیار داشته باشید. همچنین با عضویت شما در گروه بالاپر تخفیف ها و امتیازات مختلفی را هم در هنگام خرید و در خرید های آینده خود دریافت خواهید کرد. این روش نیز یکی از روش های بهینه برای خرید بلیط ارزان تر است. ما تخفیف های خوبی را برای خریدهای شما در نظر گرفته ایم. در برخی از پروازهای هوایی برای خرید بلیط هواپیما در روزهای سه شنبه, چهارشنبه و پنج شنبه تخفیف های خوبی ارائه می شود. همینطور پروازهای شبانه و پروازهایی که با تاخیر انجام می شوند نیز از نمونه هایی هستند که مشمول تخفیف های اساسی می شوند. پس شما با این شگرد ها و خرید در این زمان ها و با زیرنظر داشتن این خطوط هوایی می توانید به بلیط های ارزانی دسترسی داشته باشید و هم لذت دریافت تخفیف را تجربه کنید و هم بلیط ارزانی بخرید. خطوط هواپیمایی مختلف, با روش های گوناگونی موجودی صندلی های هواپیماهای خود را کنترل و مدیریت می کنند و شاخصه های درخواست و تقاضا برای خرید و پروسه آن را با هم مقایسه می کنند.

همانگونه که می دانید برای فروش صندلی های یک هواپیما ترفندها و شیوه های گوناگونی وجود دارد. بنابراین شما با جابه جا کردن زمان سفرتان و هماهنگ کردن خودتان با روش های ایرلاین ها می توانید قیمت به صرف تری را با تخفیف های خوب برای سفرتان پیدا کنید. از فرودگاه های کوچک غافل نشوید و مسافرت از این فرودگاه را هم تجربه کنید. چون در فرودگاه های بزرگ معمولا هزینه بیمه را نیز به هزینه های بلیط اضافه می کنند و قیمت بلیط خیلی گران تر در می آید. در حالی که در فرودگاه های کوچک حق بیمه کمتر است و هزینه زیادی به بلیط تحمیل نمی کند. پس شما با انتخاب فرودگاه های کوچک می توانید هزینه های مسافرت تان را تا اندازه زیادی پایین تر بیاورید و پول تان را برای جاهای دیگر نگهدارید. اگر شما هم از آن دسته مسافران هستید با روز سفر برای تان چندان مهم نیست و برای خرید بلیط نیز چندان سخت گیر نیستید, می توانید بلیط کم قیمت تری را پیدا کنید. همانطور که قبلا هم گفته ایم خرید بلیط هواپیما با روزی که برای سفر انتخاب می کنید ارتباط مستقیمی دارد و در روزهای شلوغ بلیط گران تر و در روزهای کم مسافر بلیط ارزان تر می شود.


اگر شما هم هواپیما را برای مسافرت های دائمی خودتان انتخاب کرده اید, برای سفری راحت و سریع تر نیاز دارید بلیط هواپیما را هم سریعتر خریداری کنید, تا لذت یک سفر شیرین برای همیشه در خاطرتان بماند. خرید بلیط هواپیما دل مشغولی بیشتر مسافرانی است که طرفدار سفر با هواپیما هستند. برای اینکه بتوانید این دلمشغولی را برطرف کنید و با خیال آسوده فقط به فکر بستن کوله بار سفرتان باشید, ما به شما خرید اینترنتی بلیط هواپیما را پیشنهاد می کنیم.

برای انتخاب بلیط هواپیمای مناسب برای سفرتان نیاز دارید پرواز خوبی را برای آن انتخاب کنید, برای اینکه در این کار حرفه ای عمل کنید, باید از افرادی که در این زمینه مهارت دارند, کمک بگیرید. بالاپر به عنوان یک سایت خرید بلیط هواپیما برای این منظور در کنار شماست و آماده است تا در انتخاب بلیط هواپیما و پرواز مناسب, شما را کمک کند. اگر اهل سفرهای هوایی هستید و این روش مسافرت را بهترین انتخاب برای سفر می دانید باید از شرایط و روال خرید بلیط هواپیما نیز به خوبی مطلع باشید.


شما برای خرید بلیط هواپیما نیازی به مراجعه حضوری به آژانس های گردشگری ندارید و بدون حضور در این مراکز نیز می توانید بلیط هواپیما دلخواه خودتان را خریداری کنید. فقط کافی است پشت لپ تاپ خودتان در منزل بنشینید و یا موبایل خودتان را به اینترنت متصل کنید و به یکی از سایت های بلیط هواپیما مراجعه کرده و بلیط و پروازهای مختلف ایرلاین های مختلف را با هم مقایسه و اقدام به خرید بلیط هواپیما نمایید. خرید اینترنتی بلیط هواپیما بهترین و آسان ترین روش برای خرید بلیط هواپیما است که هم در زمان شما صرفه جویی می کند و هم اعصاب تان در صف های طولانی باجه های فروش بلیط خورد نمی شود و هم در هر زمان و مکانی که اراده کنید می توانید بلیط موردنظر خودتان را با مقایسه تمام بلیط های موجود در سامانه انتخاب و خریداری کنید. رجوع کنید به : The Top 100 Airlines of 2017

امروزه بیشتر مسافرها تمام سعی شان بر این است که بلیط هواپیمای دلخواه خودشان را از طریق اینترنت و به صورت آنلاین تهیه کنند و با مشغله های روزانه ای که دارند, وقت کافی برای پرسه زدن در خیابان های شرکت های مسافربری مختلف و پرس و جو کردن قیمت پروازها را ندارند. پس خرید آنلاین بلیط هواپیما از هر لحاظ بهترین و راحت ترین روش خرید بلیط هواپیماست. تنها چیزی که برای خرید آنلاین نیاز است, متصل شدن به اینترنت و داشتن رمز دوم اینترنتی کارت بانکی است, پس شما برای شروع خرید خودتان سری به بانک خودتان بزنید و رمز دوم اینترنتی را از خودپرداز بانک تهیه کنید تا در خریدهای اینترنتی خود مشکلی نداشته باشید. البته اگر تاکنون به هر دلیلی رمز دوم اینترنتی کارت بانک خودتان را فعال نکرده اید,  می توانید از خرید بلیط هواپیما به صورت تلفنی استفاده کنید و با همکاران ما در سایت بالاپر تماس بگیرید و بلیط هواپیما خودتان را برای مقصد دلخواه تان سفارش بدهید.

  • آیا خرید بلیط به صورت تلفنی خوب است؟


البته گفتنی است که در خرید تلفنی بلیط هواپیما, کارهای مربوط به خرید بلیط هواپیما را کارشناس های فروش انجام می دهند و هزینه خرید تلفنی بلیط هواپیما در مقایسه با زمانی که خودتان از سایت بالاپر اقدام به خرید بلیط هواپیما می کنید اندکی بیشتر است. اینجا اهمیت خرید آنلاین بلیط هواپیما بیشتر از پیش خودش را نشان می دهد. بالاپر یکی از معتبرترین سامانه های آنلاین فروش بلیط هواپیما در ایران است که شما در این سایت می توانید به تمامی ایرلاین های داخلی و خارجی و همچنین به تمامی بلیط های هوایی دسترسی داشته و دامنه انتخاب بیشتری را در پیش روی داشته باشید.

مقایسه انواع پروازها و بلیط ها

شما با مقایسه انواع پروازها و بلیط ها می توانید برای مقصد خودتان ارزان ترین و مناسب ترین بلیط هواپیما را خریداری کنید. خرید بلیط هواپیما ماهان نحوه خرید بلیط هواپیما در سایت بالاپر به قدری راحت و آسان است که شما نیاز به آموزش خاصی ندارید و با گشتی در سایت بالاپر فوت و فن خرید بلیط هواپیما را متوجه خواهید شد و در کمترین زمان ممکن, بلیط هواپیمای موردنظرتان را خریداری خواهید کرد. فقط کافی است وارد سایت بالاپر شده و در قسمت بلیط هواپیما, مبدا, مقصد و زمان حرکت خودتان را مشخص کنید تا بتوانید به انواع بلیط های هوایی سیستمی و چارتری دسترسی داشته باشید. اصلا مهم نیست که شما در کجا هستید و می خواهید به کجا بروید, فقط مبدا و مقصد و زمان دلخواه سفرتان را مشخص کنید تا از خدمات مربوط به بلیط هواپیما بالاپر برخوردار شوید و برای مقصد خودتان ارزان ترین بلیط هواپیما را فقط با چند کلیک خریداری کنید. برای اطلاع از آخرین خبرهای مربوط به بلیط هواپیما و مشاوره در زمینه خرید بهترین بلیط هواپیما می توانید با کارشناسان فروش بالاپر در ارتباط باشید و هر گونه سئوال و مشکلی را در زمینه خرید بلیط هواپیما را با ما در میان بگذارید و مناسب ترین جواب را برای سئوالات خودتان دریافت کنید.

خرید بلیط هواپیما ایران ایر

سایت های زیادی در محیط مجازی مشغول فروش آنلاین بلیط هواپیما چه به صورت سیستمی و چه به صورت بلیط چارتر و لحظه آخری هستند و سفر کردن را برای همه کسانی که قصد سفر دارند را راحت تر و ارزان تر کرده اند. شاید بپرسید که این سایت های فروش بلیط هواپیما چگونه خرید بلیط هواپیما را برای ما ارزان تر می کنند؟ در جواب می توان گفت که کلا خرید های آنلاین می توانند این امکان را به خریدار بدهند تا او با مقایسه قیمت های بلیط هواپیمای مقصد دلخواهش, ارزان ترین بلیط هواپیما را برای مسافرت اش انتخاب کند. این وسعت انتخاب میتواند رقابت تنگاتنگی را در بین سایت های فروش بلیط هواپیما ایجاد کند.پیگیری بلیط هواپیما با کد ملی اینجا را بخوانید.

 

خرید بلیط هواپیما به صورت اینترنتی

شما با خرید بلیط هواپیما به صورت اینترنتی می توانید در هزینه های سفرتان صرفه جویی  کنید, و هزینه ای که قرار است برای بلیط بپردازید را در طول سفر برای خوش گذشتن مسافرت تان خرج نمایید. معمولا بیشترین هزینه ای که برای سفر می شود مربوط به خرید بلیط هواپیما است, اگر شما با برنامه ریزی و انتخاب درستی دست به خرید بلیط هواپیما بزنید, سفر اقتصادی تری را شروع خواهید کرد. روش های مختلفی برای خرید بلیط هواپیما وجود دارد, از خرید حضوری و مراجعه به آژانس های مسافرتی که زمان بر است, تا روش های آنلاین و بدون نگرانی که محدودیت زمانی و مکانی خرید بلیط را از میان برمی دارند. البته خرید آنلاین بلیط هواپیما همانطور که در بالا نیز گفتیم می تواند ارزان تر هم در بیاید. در خرید های حضوری و تلفنی با کارشناس فروش بلیط تماس می گیرید و کارشناس برای یافتن بلیط مناسب و خرید آن کمک می کند و آخر سر هم دستمزد اضافی بابت این مشاوره از شما طلب می کند, به همین دلیل باید در این روش خرید بلیط هواپیما مبلغ زیادی را بپردازید.

روش خرید آنلاین بلیط هواپیما

غالبا مسیرهای هوایی که پرتردد و پرمسافر هستند در تمام طول سال مسافرهای مخصوص خودشان را دارند و به همین خاطر در هر لحظه ای که بخواهید می توانید بلیط چارتر برای سفرتان در این مسیرها پیدا کنید. اما به این نکته هم باید توجه کنید که در بیشتر زمان هایی که مسافر زیاد است, مثل زمان های تعطیلات نوروزی و تابستان, قیمت بلیط چارتر نیز بیشتر می شود. اگر می خواهید برای سفرتان بلیط چارتر خریداری کنید, باید از خیر خرید بلیط چارتر در زمان های شلوغ بگذرید و منتظر بمانید تا این زمان های پرمسافر تمام شود و مسافران از سفر برگردند و تقاضا برای سفر در این مسیر کمتر شود, تا اقدام به خرید بلیط چارتر بکنید. در این مواقع شانس شما برای ارزان تر خریدن بلیط هواپیما زیادتر می شود و در این بازه زمانی شرکت های هواپیمایی در لحظاتی که به زمان پرواز نزدیک تر می شوند قیمت بلیط های خودشان را برای جذب مسافر بیشتر کاهش می دهند. آیا خرید بلیط هوایپما از طریق اینترنت به صرفه است؟ برای اینکه در خرید بلیط هوایپما از طریق اینترنت موفق تر و اقتصادی تر عمل کنید, به زمان خرید بلیط هواپیمای خود دقت کنید, به توقف های پروازی که انتخاب می کنید دقیق شوید. ساعت پرواز و ساعت فرود هواپیما در مقصد بر روی قیمت بلیط هواپیما اثر می گذارد. تمام فرودگاه های شهر مقصدتان را شناسایی کنید و قیمت بلیط هر یک را بررسی کنید, برای خرید بلیط چارتر مقرون به صرف تر شبکه های اجتماعی شرکت مسافرتی که می خواهید از آنجا بلیط بخرید را کنترل کنید شاید در آخرین لحظه بلیط چارتر ارزان تری نصیب تان شود. سایت بالاپر یکی از مطمئن ترین سایت های خرید بلیط هواپیما در ایران است که هم بلیط سیستمی و هم بلیط چارتر را برای مشتریان خود عرضه می کند. شما با وارد شدن به سایت بالاپر و مراجعه به بخش خرید بلیط هواپیما می توانید مبدا, مقصد و زمان حرکت خودتان را وارد کنید و فهرست جامع بلیط ها و پروازهای چارتر و سیستمی را با قیمت های مختلف شان در اختیار داشته باشد و بعد با بررسی هر یک از آنها مناسب ترین بلیط هواپیما را برای مقصد دلخواه تان انتخاب و خریداری کنید.

قیمت ها در اینترنت چگونه است؟

قیمت های بلیط در صورتی که به درستی انتخاب شود می تواند هزینه های سفر شما را به اندازه چشم گیری کاهش دهد. شما با کمی جستجو در بین ایرلاین های مختلف خواهید توانست بهترین و مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما را برای سفر خودتان پیدا کنید. فقط باید کمی صبوری به خرج بدهید و همه قیمت های انواع بلیط را در همه ایرلاین های موجود برای مقصدتان بررسی کنید و از بین آنها مناسب ترین و ارزان ترین را انتخاب کنید. پس اولین کاری که باید انجام دهید این است که تمام ایرلاین ها را جستجو کنید و قیمت های آنها را به صورت دقیق با هم مقایسه کنید. درباره بلیط چارتر باید بدانید که قیمت بلیط چارتر در مواقع خاصی از بلیط سیستمی ارزان تر در می آید. پس اینگونه نیست که همیشه این نوع بلیط ارزان تر باشد و انتظار ارزان تر بودن آنها را در مواقعی نداشته باشید. ولی در زمان هایی هم که شرایط خرید بلیط هواپیما به صورت چارتر فراهم است, می توانید از تخفیف های باورنکردنی, بعضی وقت ها تا نصف قیمت, بهره مند شوید. اگر می خواهید قیمت بلیط هواپیما را به صورت ارزان تری تهیه کنید, در زمان های کم مسافر اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید. با این روش شما در هزینه های خودتان صرفه جویی قابل توجهی خواهید کرد.

پیگیری خرید بلیط هواپیما

در صورتی که به دنبال قیمت بلیط هواپیما با یک تخفیف حسابی هستید, چمدان تان را در هر لحظه ای آماده نگهدارید و برای خرید بلیط پرواز خارجی لحظه آخری مترصد فرصت باشید و چشم از سایت های فروش بلیط هواپیما برندارید. با دقت به زمان های پایانی نزدیک به پرواز هواپیما در ایرلاین های مختلف نگاه کنید, در این زمان ها ممکن است تا نصف قیمت نیز بتوانید بلیط هواپیما خریداری کنید. در این زمان ها شرکت های هواپیمایی تخفیف های زیادی برای پر کردن ظرفیت صندلی های خالی مانده خود به مسافران می دهند که در این فرصت شما می توانید جزء اولین کسانی باشید که از این تخفیف ها برخوردار می شوند.   مشتریانی که با تورهای لحظه آخری اقدام به مسافرت کرده اند مسلما طعم خوش سفر با این تورها را چشیده اند, و می دانند که سفر با این تورها نیز می تواند قیمت بلیط هواپیمای ارزانی را برای آنها فراهم کند. شما در این روش تهیه بلیط هواپیما از همه امکانات و تخفیف ها و خدمات آن تور استفاده می کنید, در حالی که اگر بخواهید به صورت شخصی به  مقصد موردنظرتان بروید, مجبور خواهید بود هزینه های زیادی را متحمل شوید. پس اگر قصد سفر چند روزه به یک مقصد خاص را دارید و از طرفی دغدغه کمتر شدن هزینه هایتان را هم دارید ما به شما توصیه می کنیم, سفرتان را با یک تور آغاز کنید.

خرید بلیط هواپیما برای کودکان و نوجوانان

در ضمن خرید بلیط هواپیما برای کودکان و نوجوانان متفاوت است, اگر به همراه خود کودک و نوجوانی دارید, به این نکته نیز در طول سفرتان توجه کنید که قیمت بلیط هواپیما در بلیط سیستمی و چارتر برای کودکان زیر دو سال, بدون صندلی کاملا رایگان است و فقط باید هزینه بیمه پرداخت کنید. در بلیط سیستمی برای کودکان بین دو تا دوازده سال نیز به صورت نصف قیمت محاسبه می شود. در بلیط چارتر نیز این رده سنی مشمول تخفیف نمی شوند و باید کل هزینه یک بلیط هواپیما را پرداخت کنید. البته در بلیط پرواز خارجیشرایط کمی متفاوت است و با توجه به هر ایرلاین قیمت بلیط هواپیما برای کودکان و نوجوانان متغیر است. هر کشور و ایرلاینی قیمت های متفاوتی را برای این رده های سنی در نظر می گیرند. اگر بخواهیم به صورت تخمینی حرف بزنیم باید بگوییم که در پروازهای خارجی قیمت بلیط هواپیما برای بچه های دو تا دوازه ساله تقریبا 70 تا 75 درصد قیمت کامل بلیط هواپیما است. اما اگر این پروازها به صورت چارتر خریداری شوند هیچ تخفیفی مشمول آنها نخواهد شد و باید قیمت کامل بلیط هواپیما را پرداخت کنید.

فروش آنلاین بلیط هواپیما

  • بالاپر مشخصات پرواز و فروش آنلاین بلیط هواپیما را خدمت مسافران و متقاضیان محترم ارائه می دهد و در برابر هر گونه تاخیر یا عجله و یا لغو پروازی هیچ مسئولیتی را قبول نمی کند.
  • هر نوع استفاده نادرست از برند تجاری بالاپر و سایت مربوط به آن به ما این حق را می دهد تا درباره این گونه سوء استفاده ها از مراجعه قانونی اقدام کنیم.
  • مسافر نمی تواند قیمت بلیط و موارد لحاظ شده در آن را نمی تواند تغییر دهد. همچنین مسافر نمی تواند بلیط خریداری شده را دوباره به شخص دیگری با قیمتی بیشتر بفروشد. در هر گونه از این موارد با اعمال قانونی مراجع ذیصلاح روبه رو خواهد شد.
  • اگر شما بیماری یا مشکل جسمانی خاصی دارید باید آن را به اطلاع دهید.
  • براساس مقررات سازمان هواپیمایی کشور, داشتن مجوز پزشک برای زنان باردار, بیماران قلبی - عروقی, بیماران تنفسی, صرع, آنمی شدید, دیابت ملیتوس کنترل نشده, بیماران دیالیزی یا بیمارانی که از داروهای تضعیف کننده سیستم ایمنی بدن مصرف می کنند و یا هر نوع بیماری که باعث نهی از سفر هوایی شود, موقع سوار شدن به هواپیما الزامی است. همینطور این دسته از مسافران که به بیماری ویژه ای مبتلا هستند باید تمامی داروهای موردنیازشان را در مدت زمان پرواز در پیش شان داشته باشند و در زمان حضور در هواپیما این موضوع را به مهماندارهای پرواز اطلاع دهند تا در هواپیما مشکلی برای آنها پیش نیاید.
  • مطابق مقررات هواپیمایی صادر کردن بلیط هواپیما برای مقاصد عتبات عالیات برای مسافرانی که تبعه کشورهای افغانستان, هند, بنگلادش و پاکستان هستند امکان پذیر نمی باشد و اگر برای این افراد بلیطی صادر شود بلیط از اعتبار ساقط و همه تبعات آن متوجه خود شخص خریدار خواهد شود. برای این منظور به سایت مراجعه شود.


 

سفر دسته جمعی با هواپیما

احتمال دارد شما هم از آن دسته مسافرانی باشید که با جمع سفر کردن را به تک سفر کردن ترجیح می دهید. در صورتی که قصد سفر جمعی با دوستان و خانواده تان را دارید و از طرفی هواپیما را برای این کار انتخاب کرده اید, بهتر است در هنگام خرید بلیط هواپیما هم به صورت تکی و هم به صورت جمعی قیمت بلیط هواپیما را کنترل کنید. با این کار شما ارزان ترین بلیط را برای سفرتان پیدا خواهید کرد و تنها مسئله ای که پیش می اید این است که در این حالت بلیط را نمی توانید از یک ایرلاین خریداری کنید و مجبور خواهید بود از ایرلاین های مختلفی بلیط بخرید و هر کدامتان سفر یک هواپیمای جداگانه شوید و در مقصد یکدیگر را پیدا کنید. در بیشتر زمان ها قیمت بلیط در روزهای آخر هفته زیادتر می شود. بنابراین به هیچ نحوی سعی نکنید در آخر هفته بلیط بخرید و شروع مسافرت تان را برای روزهای وسط هفته برنامه ریزی کنید و تا می توانید از روزهایی پرمسافر دوری کنید. حتما مطلب چگونه بلیط ارزان هواپیما بخریم؟ را بخوانید!

نکته مهم نیز در انتخاب پرواز

در هنگام جستجوی بلیط تمام پروازهای خطوط هواپیمایی مختلف را بررسی کنید. درست است که پرواز رفت و برگشت از پرواز یکطرفه ارزان تر است. ولی برای اینکه تمامی پروازها را به دقت بررسی کرده باشید و خیال تان هم راحت تر باشد, بهتر است پروازهای رفت و برگشت را به صورت جداگانه هم جستجو کنید. یعنی یکبار پرواز رفت و یکبار پرواز برگشت را برای مقصدتان جستجو کنید. با این کار می توانید هر کدام را که کم هزینه بود را برای خرید انتخاب کنید. در زمان جستجوی بلیط حتما بلیط های سیستمی و چارتری را با هم بررسی کنید و آنها را با هم مقایسه کنید. این فکر را هم از سرتان بیرون کنید که بلیط های چارتری همیشه ارزان تر از سیستمی ها هستند. اصلا اینگونه نیست.


اتفاقا برخی اوقات این بلیط ها را سیستمی ها هم گران تر در می آیند. زمان هایی است که تقاضا برای بلیط بسیار زیاد است و آژانس های چارترکننده برای سود زیاد به روی قیمت بلیط ها می کشند و گران تر از بلیط های سیستمی به فروش می رسانند. پس حواس تان را جمع کنید و هر دو نوع بلیط را با هم مقایسه کنید و فقط به یکی اعتماد نکنید. در هنگام خرید بلیط هواپیما نگذارید برند ایرلاین شما را فریب بدهد.

اصلا با اسم ایرلاین جستجو نکنید. زیرا برخی زمان ها این کار باعث خرید بلیط گران تری می شود. در برخی زمان ها احتمال دارد خط هوایی که اصلا نامش را هم نشنیده اید پرواز شما را با کمترین قیمت ارائه کرده باشد. بنابراین حواستان به اسم ایرلاین ها و قیمت شان باشد و در این مورد فرقی بین آنها قائل نشوید. اگر در سفرتان به محل اقامت هم نیاز دارید بهتر است سری به بسته تورها بزنید و شرایط و امکانات تورها را هم بررسی کنید. در این پکیج ها تمامی امکانات سفر از خرید بلیط خارجی و رزرو محل اقامت و شهرگردی با قیمت های پایینی به مسافرها ارائه می شود.راهنمای خرید بلیط خارجی از سایت های خارجی و ایرانی حتما مطالعه کنید. پس سری به سایت ها و آژانس هایی بزنید که تورهای ویژه به مقصد شما می برند و از قیمت های آنها پرس و جو کنید تا بتوانید هم هتل و هم بلیط مناسب تری را برای سفرتان انتخاب کنید. معمولا در روزهای بهار و پاییز قیمت بلیط و قیمت تورها مناسب تر است و زمانی خوبی برای سفرهای دسته جمعی و خانوادگی است.

بلیط اف خورده هواپیما

سایت بالاپر به عنوان سایت خرید بلیط هواپیما, همه بلیط های سیستمی و چارتر از همه جای دنیا را در اختیار شما می گذارد. شما با کمی جستجو می توانید خیلی راحت بلیط هواپیما دلخواه خودتان را از بین آنها پیدا کنید و قیمت های آنها را یکدیگر مقایسه کرده و بعد ارزان ترین بلیط هواپیما را برای سفرتان خریداری نمایید.

 DELAG: The World’s First Airline

بیشتر بخوانید:

همه مشکلات پرواز خارجی و تهیه بلیط پرواز خارجی

جریمه کنسلی بلیط چارتر هواپیما

چگونه بلیط ارزان هواپیما بخریم؟

قیمت بلیط هواپیما داخلی در سال 97